ŁKS Łomża vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki! Już w sobotę startuje runda wiosenna!

i

Autor: Rafał Lesicki

SPORT

ŁKS Łomża vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki! Już w sobotę startuje runda wiosenna!

2024-02-27 11:57

W najbliższy weekend startuje runda wiosenna w grupie pierwszej III ligi. W pierwszym meczu rundy Łomżyński Klub Sportowy podejmie lidera tabeli - Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Łomży. Szczegóły poniżej.

Runda wiosenna czas start!

Po 3 miesiącach przerwy piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego wracają do walki o punkty. Już w najbliższy weekend startuje runda wiosenna sezonu 2023/2024. W pierwszym meczu rundy ŁKS Łomża zmierzy się ze zwycięzcą rundy jesiennej - Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Przypomnijmy, że rundę jesienną łomżyńska drużyna zakończyła na ostatnim miejscu tabeli. Zapewne nie będzie to łatwe spotkanie, dlatego naszym zawodnikom przyda się gorący doping na rozpoczęcie wiosennych zmagań.

Pierwszy mecz w Łomży

Rundę wiosenną ŁKS rozpocznie u siebie. Mecz z Pogonią odbędzie się 2 marca, czyli już w najbliższą sobotę, na Stadionie Miejskim w Łomży. Początek meczu zaplanowano na 14:00.

W trakcie spotkania Łomżyński Klub Sportowy zapewnia dodatkowe atrakcje: stoisko z gadżetami ŁKS, stoisko cateringowe, atrakcje dla dzieci, w tym opieka animatorek i malowanie twarzy.

Ważne!

  • Wszystkie dzieci do lat 12 wchodzą na mecze za darmo
  • Wejście na stadion tylko główną bramą od ul. Zjazd
  • Wejście na trybunę VIP tylko z biletem lub karnetem VIP
  • Przejazd przez bramę na teren obiektu tylko dla osób upoważnionych
Sonda
Lubisz oglądać sport?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl