ŁKS 1926 Łomża vs Olimpia Zambrów już dziś! 3 punkty zostaną w Łomży?

i

Autor: mszzz

SPORT

ŁKS 1926 Łomża vs Olimpia Zambrów już dziś! 3 punkty zostaną w Łomży?

2023-09-29 14:04

Przed nami 10. kolejka trzecioligowych rozgrywek. Dziś (29.09) Łomżyński Klub Sportowy na własnym boisku podejmie sąsiada - drużynę zambrowskiej Olimpii. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Dziś mecz ŁKS 1926 Łomża vs Olimpia Zambrów

W ramach 10. kolejki rozgrywek III ligi Łomżyński Klub Sportowy zmierzy się z Olimpią Zambrów. Mecz odbędzie się dziś (29.09) na Stadionie Miejskim w Łomży. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Dla kogo derby regionu?

Łomżyńska drużyna obecnie znajduje się na 10. miejscu w tabeli z dorobkiem 10 punktów, natomiast zambrowska Olimpia zajmuje 17. lokatę z 7 punktami na koncie.

Biorąc pod uwagę sytuację w tabeli wydaje się, że to ŁKS 1926 Łomża jest faworytem tego spotkania, ale wiadomo, że na murawie może wydarzyć się wszystko. Tym bardziej, że kilku czołowych zawodników ŁKS-u nie wystąpi podczas dzisiejszego spotkania. To między innymi Szymon Kuźma i Kamil Dobrowolski.

Po raz ostatni Łomżyński Klub Sportowy mierzył się w czwartoligowych rozgrywkach w sezonie 2021/2022. Wówczas w Zambrowie lepsi byli goście wygrywając 2:0. Ostatecznie jednak do wyższej klasy rozgrywkowej awansowali zambrowianie, do których rok później dołączył zespół z Łomży - przypomina Sebastian Chrzanowski, sympatyk ŁKS-u.

Obie drużyny zapewne liczą na poprawę swojej sytuacji w tabeli, więc walka o zdobycie 3 ważnych punktów będzie zacięta. Oby tak było, bo kibice z Łomży z pewnością czekają na dobre piłkarskie widowisko.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl