Łatwe zwycięstwo ŁKS Łomża nad Jagiellonią II Białystok w meczu 25. kolejki III Ligi

i

Autor: ŁKS Łomża

SPORT

Łatwe zwycięstwo ŁKS Łomża nad Jagiellonią II Białystok w meczu 25. kolejki III Ligi

2024-04-14 8:00

Ważna wygrana ŁKS-u Łomża! W meczu 25. kolejki III Ligi nasz zespół zmierzył się na wyjeździe z drugim zespołem Jagiellonii Białystok. Nasza drużyna triumfowała z wynikiem aż 0:3! To było niesamowite widowisko!

Pomeczowe podsumowanie i awans w tabeli

ŁKS Łomża wygrał ostatnie ligowe spotkanie i zdobył kolejne 3 punkty, co pozwoliło klubowi awansować na 13. miejsce w tabeli. Dotychczasowa forma naszej drużyny jest dość wyrównana - zawodnicy nie przegrali żadnego spotkania w rundzie wiosennej. Łomżyńska drużyna ma w tej chwili 27 punktów na koncie.

W tabeli udało się wyprzedzić między innymi sobotniego rywala - Jagiellonia II Białystok spadła na 14. miejsce. Jednak obie drużyny mają takie samo bilans zwycięstw, remisów, i porażek.

III Liga - przed nami hit rundy wiosennej

Przed biało-czerwonymi ważne i prestiżowe spotkanie. W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, Łomżyński Klub Sportowy powalczy o punkty z GKS-em Bełchatów. 

Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Łomży. Pierwszy gwizdek na Z18 o 16:00!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl