lato w bibliotece

i

Autor: Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży

Lato z książką w Łomży - MBP zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy

2022-07-06 10:53

Lato z książką wcale nie musi być nudne!- przekonuje Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży i zaprasza najmłodszych Łomżyniaków na wakacje w filii dla dzieci. W programie mnóstwo atrakcji!

W Łomży sposobów na spędzenie wakacji jest sporo! Możecie poszaleć w Letnim Parku Zabaw, zajrzeć do Parku Wodnego, stworzyć małe dzieło sztuki z "Emdekiem", albo spędzić czas wśród książek! To letnia propozycja dla najmłodszych Łomżyniaków w wieku od 6 do 12 lat, a  zajęcia odbywają się w każdy wtorek i środę od 11 do 13, w Oddziale dla Dzieci MBP przy ul. 3 Maja 6A.

Będą zabawy integracyjne, gry planszowe i prace plastyczne. Natomiast w każdy czwartek odbywać się będą cykliczne zajęcia ph. „Czytanie na śniadanie”, czyli spotkania z książką dla dzieci w wieku przedszkolnym - czytamy na stronie łomżyńskiego Ratusza. 

Jest też wakacyjny konkurs! Wystarczy, że zrobicie sobie zdjęcie z książką w letnim klimacie i wyślecie je na Messengera bibliotecznego oddziału dla dzieci.  Akcja potrwa do końca wakacji, podobnie jak lato w bibliotece. 

Lato na wypasie w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE