Który mural ma się pojawić na budynku III LO w Łomży? Zobacz projekty! ZDJĘCIA

i

Autor: UM Łomża

ŁOMŻYŃSKI MURAL

Który mural ma się pojawić na budynku III LO w Łomży? Zobacz projekty! ZDJĘCIA

2023-11-03 11:44

Mieszkańcy Łomży mogą wybrać mural, który pojawi się na ścianie budynku III LO przy ul. Senatorskiej w Łomży. Ratusz przedstawił dwa projekty. Głos można oddać na fp miasta. Szczegóły poniżej.

Nowy mural w Łomży

W Łomży pojawi się nowy mural. Wielkoformatowe malowidło ozdobi ścianę III LO przy ul. Senatorskiej 13. Ratusz przedstawił dwa projekty, a mieszkańcy mogą oddać głos na jeden z nich.

Zadanie zostanie zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Mural "Łomża dawniej i dziś" to projekt, który zyskał uznanie mieszkańców w ramach zadań osiedlowych Budżetu Obywatelskiego. Ma on przedstawiać historyczną scenę i jednocześnie stać się wizytówką miasta, oddającą jego charakter i wyjątkowość - przekazuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego.

Teraz głosowanie, wcześniej konkurs

Przypomnijmy, że Urząd Miejski w Łomży ogłosił konkurs na zaprojektowanie i wykonanie muralu. Ze wszystkich nadesłanych prac komisja konkursowa wybrała dwie.

Teraz ostateczny głos należy do mieszkańców, którzy mogą wybrać najlepszy projekt. Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu Miasto Łomża i potrwa do poniedziałku, 6 listopada, do 12:00. Żeby oddać głos kliknij TUTAJ.

Poniżej projekty poddane pod głosowanie:

Który mural ma się pojawić na budynku III LO w Łomży?

i

Autor: UM Łomża
Który mural ma się pojawić na budynku III LO w Łomży?

i

Autor: UM Łomża

Dodajmy, że autor zwycięskiej opcji dostanie honorarium w wysokości 40 tysięcy złotych.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!