wypadek

i

Autor: KWP Białystok

Kolejna śmierć pod Łomżą. Tragiczny wypadek busa i osobówki na DK 63 w powiecie kolneńskim

2021-03-11 10:10

To kolejny śmiertelny wypadek w regionie. Po porannym zderzeniu osobówki z busem zginęła jedna osoba. W pobliżu miejscowości Korzeniste, w powiecie kolneńskim, droga jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Policja przekazuje, że 22-letni kierowca osobówki jadąc od strony Nowogrodu wymusił pierwszeństwo i zderzył się z busem jadącym DK 63. Bus jechał od strony Łomży w kierunku Kolna. Samochodem osobowym podróżował tylko kierowca, był trzeźwy. Natomiast w busie były 4 osoby.

Niestety w wyniku tego zdarzenia jedna osoba zginęła, podróżująca busem. Był to mężczyzna w średnim wieku, 38-letni obywatel Ukrainy. Do szpitala trafił również 44-letni pasażer busa- przekazuje Ewa Zabłocka z podlaskiej policji.

Na miejscu cały czas pracuje policja. Wytyczone były objazdy- dla osobówek drogami lokalnymi, a ciężarówki jadące od strony Łomży i Pisza kierowane są na Stawiski. Jednak powoli ruch jest udrażniany i teraz odbywa się wahadłowo.

Wypadki na skrzyżowaniach w polskich miastach

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!