Kasa czeka na właściciela... w łomżyńskiej komendzie!

i

Autor: mszzz

POLICJA

Kasa czeka na właściciela... w łomżyńskiej komendzie!

2023-08-22 13:08

O wzorowej postawie mieszkańca naszego miasta informują dziś łomżyńscy policjanci. 66-latek w jednym z bankomatów na terenie miasta znalazł pieniądze - nie odnalazł właściciela i powiadomił łomżyńskich policjantów. Banknoty czekają na odbiór.

66-latek z Łomży znalezione pieniądze oddał policjantom

Łomżyńska policja informuje dziś (22.08) o wzorowej postawie 66-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna w jednym z bankomatów na terenie miasta znalazł pieniądze. Do zdarzenia doszło w miniony piątek.

Mężczyzna w piątkowe przedpołudnie, poszedł do pobliskiego bankomatu po gotówkę. Gdy wszedł do pomieszczenia zauważył leżące w szufladzie bankomatu banknoty. Najpierw wybiegł, aby zobaczyć czy ktoś może się zorientował, że zapomniał wypłaconych pieniędzy i wraca. Pytał też przechodniów czy widzieli kogokolwiek wychodzącego z bankomatu - relacjonuje zespół prasowy KMP w Łomży

Właściciela nie udało się odnaleźć, więc 66-latek o znalezisku poinformował policjantów. Teraz przekazane przez mężczyznę pieniądze czekają w łomżyńskiej komendzie na właściciela.

Nie tak dawno, bo w kwietniu, miała miejsce podobna sytuacja. Wtedy to w Łomży gotówkę znalazło dwóch chłopców.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!