Karol Bielecki przyjedzie do Łomży! Można spotkać się ze sportowcem

i

Autor: pixabay.com/Karol Bielecki przyjedzie do Łomży! Można spotkać się ze sportowcem

WYDARZENIA

Karol Bielecki przyjedzie do Łomży! Można spotkać się ze sportowcem

2024-02-16 13:51

Piłkarz ręczny, reprezentant Polski i wicemistrz świata z 2007 - Karol Bielecki przyjedzie w sobotę (17.02) do Łomży. To jedyny na świecie zawodnik, który grał w piłkę ręczną bez oka i odnosił sukcesy nieporównywalne z innymi. W Łomży opowie między innymi o tym, jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach. Szczegóły w artykule.

Karol Bielecki w Łomży

Wielbiciele sportu, a w szczególności piłki ręcznej, z pewnością ucieszą się z tej informacji. W sobotę, 17 lutego, do naszego miasta przyjedzie utytułowany szczypiornista - Karol Bielecki - reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wicemistrz świata z 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009 czy brązowy medalista z Mistrzostw Świata 2015 w Katarze.

Karol Bielecki 14 lat temu podczas meczu z Chorwacją stracił oko, ale ten wypadek nie przeszkodził mu w kontynuowaniu kariery sportowca. Jako jedyny na świecie grał w szczypiorniaka bez oka. Zakończył karierę kilka lat temu.

Podczas spotkania (wykładu) z mieszkańcami Łomży, sportowiec opowie między innymi o tym, jak podejmować dobre decyzje w trudnych momentach.

Karol Bielecki w swoich wystąpieniach skupia się na tym, na czym zna się najlepiej: na motywowaniu siebie samego oraz zespołu do osiągnięcia sukcesu. Jeśli jesteś przekonany, że Twój biznes mógłby rozwijać się lepiej, gdy widzisz, że zespół pracowników wpada w marazm i pracuje utartymi, niszczącymi energię schematami, gdy Tobie samemu zaczyna brakować ognia do pracy – trafiłeś na odpowiedniego człowieka - przekazuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Spotkanie z Karolem Bieleckim - kiedy?

Udział w spotkaniu mogą wziąć nie tylko miłośnicy szczypiorniaka i fani Bieleckiego, ale także wszyscy, którzy są zainteresowani zmianami w życiu, motywacją, rozwojem osobistym czy pokonywaniem własnych barier.

Spotkanie z Karolem Bieleckim odbędzie się w sobotę, 17 lutego, w Hali Kultury. Początek o 16:00. Godzinę później zaplanowano projekcję filmu "Karol Bielecki- Historia Prawdziwa". Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Sportowa sobota w Łomży

Spotkanie z Karolem Bieleckim nie będzie jedynym wydarzeniem zaplanowanym tego dnia w Hali Kultury. O godzinie 14:00 odbędzie się wernisaż wystawy "Sportowe migawki". To zbiór zdjęć nestora polskiego fotoreportażu sportowego, Tomasza Prażmowskiego.

Na wystawie zobaczymy fotografie wybitnych sportowców m.in. Ireny Szewińskiej, Kazimierza Górskiego czy Wojciecha Fortuny. Fotografie można będzie oglądać w Łomży do końca kwietnia.

Po wernisażu zaplanowano wręczenie wyróżnień i nagród "Łomżyński Laur Sportowy" oraz "Łomżyński Społecznik Roku 2023" i "Łomżyńska Inicjatywa Roku 2023".

Karol Bielecki przyjedzie do Łomży! Można spotkać się ze sportowcem

i

Autor: UM w Łomży/Karol Bielecki przyjedzie do Łomży! Można spotkać się ze sportowcem
Karol Bielecki przyjedzie do Łomży! Można spotkać się ze sportowcem

i

Autor: UM w Łomży
Sonda
Czy regularnie uprawiasz sport?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl