Karambol na drodze krajowej nr 63 pod Łomżą - trzy osoby trafiły do szpitala

2020-06-29 10:45

Cztery samochody zderzyły się na skrzyżowaniu DK63 z DW679 pod Łomżą. W wyniku tego wypadku do szpitala trafiły trzy osoby. Na miejscu cały czas pracują służby.

Do karambolu z udziałem czterech pojazdów doszło chwilę przed 8:00 rano w pobliżu skrzyżowania dróg do Zambrowa i Mężenina. To efekt "domino" - informuje Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.

Pojazd opel corsa nie zachował należytej ostrożności i uderzył w pojazd poprzedzający, który uderzył w kolejny - doszło do efektu domino. Pojazdy stały na skrzyżowaniu na DK63 - relacjonuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Są spore utrudnienia w rejonie skrzyżowania Łomża - Zambrów i Łomża - Mężenin. Służby cały czas pracują na miejscu zdarzenia, a policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14:00.

Małe bażanty złociste w ZOO w Muszynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE