Kamera zarejstrowała zuchwałą kradzież w Łomży

i

Autor: fot. UM Łomża

Kamera zarejstrowała zuchwałą kradzież w Łomży

2022-10-26 12:43

W ręce łomżyńskich strażników wpadła podejrzana o kradzież telefonu komórkowego. Do kradzieży doszło na terenie poczekalni Centrum Przesiadkowo - Komunikacyjnego w Łomży. Szczegóły w artykule.

Do siedziby Straży Miejskiej w budynku Hali Targowej w Łomży zgłosiła się młoda kobieta i poinformowała, że skradziono jej telefon komórkowy.

Strażnicy przejrzeli zapis z kamery monitoringu i wytypowali podejrzaną o kradzież. Kobieta została zatrzymana już po kilkunastu minutach od zgłoszenia przez strażników i przekazana patrolowi policji.

Kradzież w sklepie w Częstochowie

Kobieta została ona zatrzymana niedaleko miejsca zdarzenia. 42-latka przekazana została przez strażników patrolowi policji i przewieziona do KMP, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie – informuje Paweł Żebrowski, Komendant Straży Miejskiej Łomży, który to wraz z drugim strażnikiem dokonał ujęcia podejrzanej.

Skradziony telefon trafił w ręce właścicielki.

Warto dodać, że dzięki monitoringowi oraz sprawnemu działaniu funkcjonariuszy łomżyńskiej Straży Miejskiej już wielokrotnie udawało się wykryć sprawców nie tylko różnego rodzaju wykroczeń, ale też niebezpiecznych przestępstw - przekazuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!