Przed nami kolejne pokazy filmów w plenerze! Co i kiedy można będzie zobaczyć na Starym Rynku w Łomży?

i

Autor: mszzz

Wydarzenia

Gorący przedostatni weekend wakacji w Łomży. Wiemy co, gdzie i jak!

2023-08-24 22:37

Wakacje niestety są już na półmetku, ale Łomża nie zwalnia tempa jeśli chodzi o letnie wydarzenia. Po raz kolejny przychodzimy do Was z eskowym przewodnikiem po plenerowych ciekawostkach. Miłej lektury!

Eskowy rozkład jazdy na weekend

W nadchodzący weekend warto zostać w Łomży, a nawet zaprosić gości. Na pewno nie będziecie się nudzić, bo przedostatni wakacyjny duet soboty i niedzieli będzie obfitować w plenerowe wydarzenia.

Potańcówka na bulwarach

Wszystkich miłośników tańca, muzyki, oraz integracji międzypokoleniowej prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na potańcówkę z zespołem Siemieniacy. Już w najbliższą sobotę 26 sierpnia w godzinach od 16:00 do 20:00 na bulwarach nadnarwiańskich będzie można zatańczyć w rytm znanych i lubianych utworów granych na żywo- informuje łomżyński Ratusz.

Jarmark na dobry początek niedzieli

W najbliższą niedzielę (27.08) po  raz kolejny będziecie mieli okazję "Zasmakować w Łomży". Na Starym Rynku już wczesnym przedpołudniem znajdziecie wiele stoisk z ciekawostkami, nie tylko kulinarnymi. Warto wpaść na łomżyńską Starówkę z pociechami- dla najmłodszych atrakcji też nie zabraknie! Jarmark rozmaitości ruszy o godzinie 9 i potrwa do 15.

Kino pod chmurką

W nadchodzący weekend nie może zabraknąć również czegoś dla kinomanów! O godzinie 21:30 w niedzielę (27.08) nie może zabraknąć Was w Parku Jana Pawła II na plenerowym seansie wzruszającego klasyka kina familijnego  "Lassie, wróć".

Miłej i ,przede wszystkim, bezpiecznej zabawy!

DODA i SMOLASTY o swoim singlu!