Targi Ślubne Łomża 2023

i

Autor: pixabay.com

Wydarzenia

Garść ślubnych inspiracji, czyli Targi Ślubne Łomża 2023

2023-10-25 6:37

Organizacja tego najważniejszego dnia w życiu każdej pary to nie lada wezwanie. Dlatego z pomocą przychodzą Targi Ślubne, które odbędą się w Łomży już w listopadzie. Tu z łatwością zaplanujecie swoje wymarzone wesele, bo inspiracji będzie nie lada.... szczegóły w naszym artykule!

Planujecie ślub, a wszystko dopiero przed Wami? Wybór sali, tematyki, zespołu, sukni, garnituru, atrakcji dla gości... to wszystko znajdziecie na listopadowych targach ślubnych! Nie zabraknie też wielu atrakcji, w tym konkursów z nagrodami. Będzie można zgarnąć nawet tysiaka na najważniejszą suknię w życiu każdej dziewczyny, a także pobyt w Hotelu Gromada w Toruniu, czy garnitur dla Pana Młodego.

Prawie 40 wystawców i moc ślubnych atrakcji

Odwiedzający znajdą m.in.: suknie ślubne, modę męską, dekoracje, fotografów, kamerzystów, DJ-a, auta do ślubu, animatorów, papeterię ślubną, wyroby cukiernicze, fotolustro, fotobudkę 360, sushi, barmanów lub barmixa. To nie wszystko! Targi Ślubne to doskonały czas aby dowiedzieć się czym jest opalanie natryskowe, jakie make-upy są teraz modne oraz posmakować swojskich wyrobów z wędlin oraz specjałów sal weselnych. Jest to idealny czas na znalezienie wymarzonej sali weselnej!- zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Targi Ślubne Łomża. Gdzie i kiedy?

Targi Ślubne odbędą się 12 listopada w restauracji przy ulicy Spokojnej w Łomży, w godzinach 10- 17. Wejściówki znajdziecie TUTAJ.