Festiwal Roślin odbędzie się w tym tygodniu w Piątnicy pod Łomżą!

i

Autor: pixabay.com

WYDARZENIA

Festiwal Roślin odbędzie się w tym tygodniu w Piątnicy pod Łomżą!

2023-11-15 11:50

Różne kwiaty doniczkowe, drzewka, donice i akcesoria dla pasjonatów - to wszystko będzie można znaleźć w jednym miejscu. Przed nami Festiwal Roślin. Wydarzenie odbędzie w najbliższy weekend w Piątnicy pod Łomżą. Szczegóły poniżej.

Festiwal Roślin w Piątnicy pod Łomżą

Miłośnicy najróżniejszych roślin doniczkowych w jednym miejscu znajdą to, co lubią najbardziej. Pod Łomżą odbędzie się Festiwal Roślin, czyli wielki targ roślin doniczkowych. Będzie można znaleźć tam nie tylko kwiaty, ale również donice, nawozy, podłoża, literaturę i akcesoria dla pasjonatów.

Zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza - przekazują organizatorzy.

Festiwal Roślin - kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend w Gminnej Hali Sportowej przy ul. Szkolnej 29 w Piątnicy pod Łomżą.

SOBOTA 17.11 - 8:00-20:00

NIEDZIELA 18.11 - 10:00-18:00

Sonda
Wierzysz w magiczną moc roślin?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl