Fachowiec dla seniora

i

Autor: pixabay.com

Życie Łomży

Fachowcy będą pracować dla seniorów. Powraca akcja CIS

2023-11-20 22:59

Centrum Integracji Społecznej wraca ze swoją akcją skierowaną do seniorów. W ramach programu Łomżyniacy po 60-tym roku życia legitymujący się Łomżyńską Kartą Seniora oraz osoby z niepełnosprawnością, będą miały możliwość korzystania z usług fachowców. Szybko, bezpłatnie, skutecznie!

Cieknący kran, wyrwany zawias, albo zepsuta klamka? Fachowiec naprawi wszystko! Do Łomży wraca projekt "Fachowiec dla seniora" realizowany przez Centrum Integracji Społecznej. Akcją są objęci seniorzy po 60 roku życia, którzy są posiadaczami Łomżyńskiej Karty Seniora. Z pomocy fachowców mogą korzystać także osoby z niepełnosprawnością.

Osoby pracujące przy projekcie, czyli uczestnicy CIS posiadający odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do świadczenia tego rodzaju prac, realizują je w ramach reintegracji społecznej i zawodowej nie pobierając za nie żadnych opłat (koszt zakupu materiałów niezbędnych do naprawy będzie leżał po stronie zgłaszającego). Należy pamiętać, że aby skorzystać z tego typu pomocy, konieczne jest posiadanie Łomżyńskiej Karty Seniora lub ważnego orzeczenia o niepełnosprawności- czytamy na stronie Ratusza. 

Jak zgłosić się do udziału w projekcie?

To proste! Wystarczy udać się osobiście do Centrum Integracji Społecznej w Łomży, albo zadzwonić pod numer:

  • 602 720 666
  • 602 720 633Można również wysłać maila na adres -  cislomza@onet.pl.

Projekt jest finansowany z budżetu Łomży.