Dzień Babci i Dziadka można spędzić w Łomży na sportowo

i

Autor: pixabay.com

WYDARZENIA

Dzień Babci i Dziadka można spędzić w Łomży na sportowo! Znamy szczegóły.

2024-01-17 14:04

Babcię i dziadka można będzie zabrać na łyżwy albo do Parku Wodnego. To z okazji zbliżających się dni Babci i Dziadka. Miasto przygotowało 200 bezpłatnych wejściówek dla dziadków z wnuczętami. Szczegóły poniżej.

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Łomży - jak spędzić?

Już za kilka dni będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pomysłem na zrobienie prezentu dziadkom może być wspólna sportowa aktywność. Miasto przygotowało dla babć, dziadków i wnucząt z Łomży darmowe wejściówki do Parku Wodnego i na lodowisko "Biały Orlik".

Na każdy z tych obiektów przewidziano po 200 bezpłatnych wejść. Inicjatywa ta ma na celu aktywizację seniorów, budowanie więzi międzypokoleniowych oraz promowanie aktywnego spędzania czasu.

Dodatkowo w poniedziałek, 22 stycznia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza dziadków i babcie na bezpłatne zajęcia aqua fitness w Parku Wodnym. W godzinach od 16:00-16:30 odbędą się zajęcia w wodzie specjalnie przygotowane dla solenizantów z okazji ich święta - informuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść i zgłosić się do instruktorki Oli, która będzie czekała przy niecce basenowej.

Dzień Babci i Dziadka można spędzić w Łomży na sportowo! Znamy szczegóły.

i

Autor: UM w Łomży
Sonda
Obchodzicie dzień babci i dzień dziadka?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl