Dożywocie dla mordercy Pauliny z Balik koło Łomży!

i

Autor: fot. pixabay.com/Dożywocie dla mordercy Pauliny z Balik koło Łomży!

Dożywocie dla mordercy Pauliny z Balik koło Łomży!

2022-11-08 13:41

Na karę dożywotniego pozbawienia wolności skazany został 22-letni Patryk D. Mężczyzna w śledztwie przyznał się do makabrycznej zbrodni - zabójstwa i poćwiartowania swojej byłej dziewczyny.

Mężczyzna udusił 23-letnią Paulinę, a jej ciało poćwiartował. Fragmenty ciała poukrywał na polu w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego. Do tej makabrycznej zbrodni doszło w 2020 roku. 

Motywem zbrodni miała być zazdrość ówczesnego 20-latka. Pochodząca z Balik koło Łomży Paulina w 2019 roku zerwała z Patrykiem D. Później wyprowadziła się z domu i z koleżanką wynajęła mieszkanie na warszawskiej Białołęce.

W marcu 2020 roku, po sprzeczce ze współlokatorką, nagle się wyprowadziła i wyjechała z Warszawy. Miała być widziana z Patrykiem D. w Nowym Dworze Gdańskim.

Patryk D. udusił i poćwiartował byłą dziewczynę

W toku śledztwa Patryk D. przyznał się do winy i wskazał miejsce ukrycia szczątków.

Początkowo Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał mężczyznę na 25 lat więzienia, dziś (8.11) Sąd apelacyjny w Gdańsku uchylił wcześniejszy wyrok i skazał 22-latka na dożywocie.

Patryk D. po 25 latach w więzieniu będzie mógł starać się o przedterminowe zwolnienie. Co więcej, mężczyzna ma się poddać terapii psychologicznej.

Wyrok jest prawomocny.

(źródło:PAP)

Jesteś świadkiem ważnego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl