piłka nożna

i

Autor: pixabay.com Akcja bramkowa

SPORT

Dominacja ŁKS Łomża nad Wartą Sieradz - zwycięstwo 2:0 w 22. kolejce III Ligi

2024-03-24 7:00

Ważna wygrana ŁKS-u Łomża! W ramach III Ligi - Grupa 1, w 22 kolejce, nasz zespół zmierzył się z Wartą Sieradz. Mecz odbył się na łomżyńskim stadionie w sobotę, 23 marca. Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie i pokonała rywali rezultatem 2:0! Gratulacje dla ŁKS-u Łomża za to wspaniałe zwycięstwo!

Pomeczowe podsumowanie

W meczu między ŁKS-em Łomża a Wartą Sieradz zwyciężyła nasza drużyna, zdobywając 3 punkty. Obecnie Warta Sieradz zajmuje 14. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 6 wygranych, 3 remisy i 13 porażek. Ich aktualna suma punktów wynosi 21.

Natomiast ŁKS Łomża opuścił strefę spadkową i obecnie zajmuje 15. miejsce w tabeli. Biało-czerwoni mają na swoim koncie 5 wygranych, 5 remisów i 12 porażek. Do tej pory łomżyńska drużyna zgromadziła 20 punktów.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze tych zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy ŁKS-em Łomża a Wartą Sieradz, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz GKS-u Wikielec z ŁKS-em Łomża odbędzie się 30 marca o godzinie 14:00 na stadionie rywala. Natomiast Warta Sieradz zmierzy się z Victorią Sulejówek tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie w Sieradzu.