zawody pływackie

i

Autor: pixabay.com

Do wody, gotowi, START! Zbliżają się zawody pływackie na fali H2O

2020-02-05 9:49

Kolejna edycja zawodów z cyklu Podstawówka na fali H2O odbędzie się już 23 lutego w Parku Wodnym przy Wyszyńskiego 15. W wodnej rywalizacji mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z Łomży .. i nie tylko. Konkurs cieszy się sporą popularnością również poza granicami naszego miasta i co roku MOSiR gości młodych pływaków z Piątnicy, Kolna, a nawet Warszawy.

W "Podstawówce na fali H2O" może wziąć udział każde dziecko, które umie pływać i jest uczniem  szkoły podstawowej. Zawody są podzielone na trzy edycje: jesienną, zimową i wiosenną.

Konkurencje odbywają się z podziałem na wiek i płeć uczestników. Dzieciaki rywalizują w stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym, a każdy uczestnik może wystartować w dwóch wybranych przez siebie stylach. Młodzi sportowcy otrzymają pamiątkowe medale za udział w zawodach, a zawodnicy, którzy zgarną największą liczbę punktów w całym cyku (jesiennym, zimowym i wiosennym) otrzymają nagrody specjalne.

Zgłoszenia można składać do 19 lutego - osobiście w Parku Wodnym, albo elektronicznie na adres mosir@mosir.lomza.pl

Szczegóły na http://mosir.lomza.pl/

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE