Damian Olender pchał samochód przez 24 godziny. Pobił rekord Polski! ZDJĘCIA

i

Autor: Gmina Nowogród

REKORD POLSKI

Damian Olender pchał samochód przez 24 godziny. Pobił rekord Polski! ZDJĘCIA

2023-10-16 12:20

Ponad 92 kilometry pokonał Damian Olender pchając samochód osobowy w Nowogrodzie pod Łomżą. Zadanie wykonał w ciągu 24 godzin i tym samym ustanowił nowy rekord Polski. Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Rekord Polski w pchaniu samochodu pobity

Damian Olender chciał pobić w Nowogrodzie rekord Polski w pchaniu samochodu osobowego i się udało! Przez 24 godziny pokonał ponad 92 kilometry. Tym samym ustanowił nowy rekord Polski. Poprzedni najlepszy wynik to nieco ponad 60 kilometrów.

Damian wystartował o 8:00 w piątek (13.10) na rynku w Nowogrodzie. Przez 24 godziny dookoła nowgrodzkiego rynku pchał mały samochód osobowy ważący ponad 700 kilogramów.

Cieszę się, że mogę zrobić taką rzecz w miejscowości w której się wychowałem. Robię to, bo chce wejść na inny poziom zmęczenia. Chcę poczuć ból i w nim wytrwać aż do ukończenia wyzwania. Robię to by udowodnić coś sobie i o sobie i ulepszać siebie dla siebie - przekazał Damian Olender.

Zobacz zdjęcia z bicia rekordu Polski

GRATULUJEMY!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!