Zabójstwo w Czerwonym Borze

i

Autor: pixabay.com

Czerwony Bór: Zabił z zimną krwią. Dariusz P. usłyszał zarzuty, nie przyznaje się do winy

2020-07-15 16:41

Resztę życia może spędzić w więzieniu Dariusz P., który usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem! Do morderstwa Grzegorza Sz. doszło 12 lipca w Ośrodku „Przystanek w Drodze” Caritas Diecezji Łomżyńskiej w Czerwonym Borze. Znamy szczegóły śledztwa!

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę. Około 3.00 w nocy w jednym z domków mieszkalnych znajdujących się na terenie ośrodka podejrzany Dariusz P. miał zabić innego pensjonariusza ośrodka - Grzegorza Sz. Jak podaje Prokuratura Okręgowa w Łomży, sprawca działał w zamiarze bezpośrednim, zadając ciosy trzonkiem od siekiery.

Podejrzany [..] co najmniej kilkukrotnie uderzył Grzegorza Romana Sz. trzonkiem od siekiery w okolice głowy i twarzoczaszki, tułów plecy i klatkę piersiową, a ponadto dusił pokrzywdzonego, co skutkowało jego zgonem - przekazuje Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Podejrzany Dariusz P. nie przyznaje się do winy - przedstawił inną wersję wydarzeń niż ustalili śledczy. Mężczyzna trafił do aresztu na 3 miesiące - tak zdecydował Sąd Rejonowy w Łomży.

Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12 do dożywotniego pozbawienia wolności.

Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE