Kolejna akcja Ekologia za sadzonkę w Łomży

i

Autor: mszzz

EKOLOGIA

Co zrobić w Łomży z plastikowymi butelkami i makulaturą? Na przykład wziąć udział w akcji "Ekologia za sadzonkę"

2023-09-14 11:43

Przed mieszkańcami Łomży okazja na zdobycie jesiennych drzewek, kwiatów czy ziół. W naszym mieście odbędzie się kolejna akcja "Ekologia za sadzonkę". Żeby otrzymać rośliny trzeba będzie przynieść trochę makulatury albo plastikowych butelek.

Kolejna akcja "Ekologia za sadzonkę" w Łomży

Ponownie będzie można w Łomży zdobyć rośliny, ale nie za darmo... a za "odrobinę" ekologii. Przed nami kolejna akcja "Ekologia za sadzonkę".

Sprawa wygląda następująco: trzeba przynieść 5 kg makulatury albo 20 plastikowych butelek czy puszek aluminiowych albo 3 kg baterii. W zamian można będzie dostać - sadzonki jesiennych drzew i krzewów owocowych, byliny, a także zioła i jesienne kwiaty.

Sprzątanie Świata

Tym razem akcja odbędzie się z okazji Sprzątania Świata i wspólnie zorganizują ją: Zakład Gospodarowania Odpadami w Łomży, Miasto Łomża oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Kiedy, gdzie?

Akcja "Ekologia za sadzonkę" w Łomży odbędzie się 22 września na parkingu przy Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego. Rozpocznie się o 15:00 i potrwa do wyczerpania zapasów - historia już nas nauczyła, że rośliny rozchodzą się jak świeże bułeczki...

Ważne!

W przypadku intensywnych opadów deszczu akcja zostanie przełożona.

Tak było w poprzednich latach

Co zrobić w Łomży z plastikowymi butelkami i makulaturą? Na przykład wziąć udział w akcji Ekologia za sadzonkę

i

Autor: ZGO w Łomży

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE