Stacja w Rybnie czeka

i

Autor: pixabay.com

Ciepła czapka, narty i cała naprzód! Ruszył zimowy sezon w Rybnie

2022-11-28 17:41

Pasjonaci zimowych szaleństw mogą już ruszać w trasę! W sobotę (26.11) Stacja Narciarska w Rybnie oficjalnie zainaugurowała sezon 2022/ 2023. Na narciarzy czeka ośnieżona trasa i jeden wyciąg, z których można korzystać aż siedem dni w tygodniu.

Stacja narciarska w Rybnie już od 2007 roku ściąga miłośników zimowych aktywności. Rybno to miejscowość znajdująca się ok. 10 km od Łomży, 65 km od Białegostoku i 130 km od Warszawy. Obecnie w Rybnie działa tylko jeden wyciąg, ale kiedy sezon ruszy w pełni do Waszej dyspozycji będą już trzy.

Nie macie swojego sprzętu? Żaden problem! Stacja narciarska w Rybnie oferuje też wypożyczalnię. Przy okazji będziecie mogli skorzystać z pomocy wykwalifikowanych instruktorów, którzy nauczą was bezpiecznej jazdy zarówno na nartach, jak i snowboardzie.

Stacja narciarska w Rybnie czeka na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00- 20:00, a w weekendy od 10:00 do 20:00.

Zimowe zabawy na stoku to czas szczególnie wytężonej pracy dla łomżyńskich policjantów. Mundurowi, jak co roku, będą dbać o bezpieczeństwo narciarzy.

Jak wybrać narty zjazdowe? Poradnik wideo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE