Brał udział w oszustwach na wypadek. 22-latek wpadł w ręce łomżyńskich kryminalnych!

i

Autor: KMP Łomża

POLICJA

Brał udział w oszustwach "na wypadek". 22-latek wpadł w ręce łomżyńskich kryminalnych!

2024-04-25 13:57

Do 8 lat więzienia grozi 22-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o udział w oszustwie. Chodzi o wyłudzenie pieniędzy od seniorki z powiatu łomżyńskiego. 22-latek miał odebrać gotówkę. Szczegóły poniżej.

22-latek za udział w oszustwach "na wypadek" trafił do aresztu

Łomżyńscy kryminalni wspólnie z białostockimi policjantami zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o oszustwo na szkodę seniorki z powiatu łomżyńskiego. Do zatrzymania doszło na terenie województwa mazowieckiego.

Do wspomnianego oszustwa doszło na początku kwietnia. Wtedy seniorka z powiatu łomżyńskiego uwierzyła oszustom i przekazała 34 tysiące złotych na "ratowanie córki, która spowodowała wypadek".

Jak ustalili śledczy, udział w tym oszustwie brał 22-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Mężczyzna pełnił rolę tzw. "odbieraka" - odebrał wyłudzone pieniądze.

Na razie 4 zarzuty

Mężczyzna usłyszał 4 zarzuty oszustwa i decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące.

Mężczyzna usłyszał jak na razie 4 zarzuty, jednak śledczy nie wykluczają rozszerzenia ich, albowiem sprawa ma charakter rozwojowy - przekazuje zespół prasowy KMP w Łomży.

22-latkowi grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Ostrzegasz seniorów w swojej rodzinie przed oszustwami "na wnuczka"?

Źródło: KMP w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl