Biuro posłanki Alicji Łepkowskiej-Gołaś oficjalnie otwarte! Będą tam porady prawne. ZDJĘCIA

i

Autor: mszzz

POLITYKA

Biuro posłanki Alicji Łepkowskiej-Gołaś oficjalnie otwarte! Można będzie uzyskać tam poradę prawną. ZDJĘCIA

2024-02-06 18:25

Pierwsze biuro poselskie Alicji Łepkowskiej-Gołaś zostało oficjalnie otwarte. To też pierwsze w historii otwarcie biura poselskiego posła PO z Łomży. Biuro znajduje się przy ul. Sienkiewicza 10/3 w Łomży. Do tego lokalu swoje biuro przeniósł też europoseł, Tomasz Frankowski. Szczegóły poniżej.

Biuro poselskie Alicji Łepkowskiej-Gołaś

Biuro zostało uruchomione już wcześniej, ale dopiero teraz doczekało się oficjalnego przecięcia wstęgi. Wstęgę przecięli Alicja Łepkowska-Gołaś i europoseł, Tomasz Frankowski, który przeniósł swoje biuro właśnie na Sienkiewicza.

"Dla każdego drzwi biura będą zawsze otwarte"

Łomżyńska posłanka przekonuje, że drzwi biura będą zawsze otwarte dla każdego. Zapowiada współpracę ze wszystkimi, bez względu na różnice w poglądach.

Ja chcę, już podczas kampanii o tym mówiłam, żeby to miejsce było otwarte dla wszystkich. Ja naprawdę chcę, żeby każdy czuł się tu jak u siebie. To może być też miejsce dla osób, które być może nie mają swojej przestrzeni w Łomży, a chciałby pracować na rzecz tego miasta, to ja bardzo serdecznie zapraszam. Pokazałam to też tym, że sztab wośp miał siedzibę w moim biurze - mówiła, podczas otwarcia biura, Alicja Łepkowska-Gołaś.

Porady prawne i nie tylko

Biuro poselskie, jak przekonuje łomżyńska posłanka, jest otwarte dla każdego, kto potrzebuje pomocy czy wsparcia. W planach jest także świadczenie doradztwa w kwestiach pozyskiwania funduszy unijnych, a także doradztwa prawnego.

Chciałabym właśnie to zaproponować mieszkańcom Łomży i regionu. Myślę, że z punktu widzenia mieszkańców, jest to bardzo ważne, bo to są rzeczy, które ich interesują, żeby np. rozwijać swoje firmy czy czuć się bezpiecznie w meandrach prawa.

Nowe biuro Tomasza Frankowskiego

Swoje biuro z ulicy Długiej na ulicę Sienkiewicza przeniósł europoseł, Tomasz Frankowski. Z uwagi na liczne obowiązki za granicą i liczbę biur poselskich w regionie, europoseł będzie pracował w nowej siedzibie raz w miesiącu. Wcześniej można umówić się na spotkanie czy zgłosić interwencję.

Biuro poselskie znajduje się przy ul. Sienkiewicza 10/3. Działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00.

Kolejne biura poselskie Alicji Łepkowskiej-Gołaś mają powstać między innymi w Zambrowie i Białymstoku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"