żywieniowa kampania edu w Łomży

i

Autor: pixabay.com

Nauka

Bezpieczeństwo ponad wszystko. Również na talerzu

2023-06-06 14:51

Akademia Łomżyńska będzie edukować Łomżę w zakresie zdrowego żywienia. Jutro (07.06) w murach uczelni rusza pierwsza edycja Kampanii Edukacyjnej "Bezpieczeństwo żywności". Tu dowiecie się co jeść, żeby być zdrowym, młodym i pięknym :)

Tutaj dowiecie się jak rozpoznawać zdrową i bezpieczną żywność! Akademia Łomżyńska rusza z kampanią edukacyjną "Bezpieczeństwo żywności". Wydział Nauk Informatyczno- Technologicznych zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką żywienia na cykl wykładów dotyczących, między innymi,  kontrowersji wokół spożywania owadów, a także zagrożeń, które czyhają w produktach spożywczych. 

Kampania edukacyjna stanowi inicjatywę podejmowaną w celu popularyzacji wiedzy na temat jakości, bezpieczeństwa oraz autentyczności żywności. Kierowana jest przede wszystkim do młodzieży szkół średnich, w ramach działań profilaktycznych, mających na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi jako konsumentów oraz zapoznanie ich z rolą nauki i pracą naukowców, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo żywności - informuje organizator wydarzenia. 

Wykłady ruszają jutro (07.06) o godzinie 10 w uczelnianej  auli przy ulicy Akademickiej 1. Jeśli nie dacie rady pojawić się na wydarzeniu osobiście możecie wysłuchać wykładów online. KLIKNIJ TUTAJ :)

Czy jedzenie truje? "Testery żywności" nie zdały testu. Mamy wyniki z laboratorium. Będziecie w szoku. Próba Federa

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!