Do trzech razy sztuka. Bernadeta Krynicka nową dyrektorką Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży!

i

Autor: mszzz

MOSIR ŁOMŻA

Do trzech razy sztuka. Bernadeta Krynicka nową dyrektorką Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży!

2024-05-29 20:24

Bernadetta Krynicka obejmie fotel dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Była posłanka i była dyrektor MPGKiM-u, a obecnie radna wojewódzka wygrała konkurs na to stanowisko. To w ramach trzeciego postępowania konkursowego po rezygnacji Andrzeja Modzelewskiego. Szczegóły poniżej.

Bernadeta Krynicka nową szefową łomżyńskiego MOSiR-u

Była posłanka i była już dyrektorka MPGKiM-u w Łomży, a obecnie wojewódzka radna, wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Komisja rekrutacyjna zarekomendowała Bernadetę Krynicką do zatrudnienia na tym stanowisku - została wybrana spośród czworga kandydatów.

Pani Bernadeta Krynicka spełnia wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu na wyżej wymienione  stanowisko. Posiada wymagany staż pracy i wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w administracji publicznej, była Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - członkiem sejmowej Komisji Zdrowia i Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku, studia podyplomowe w zakresie MBA - Master of Business Administration.

Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej Pani Bernadeta Krynicka wykazała się najlepszą  znajomością aktów prawnych  przydatnych w pracy na stanowisku objętym naborem.

Doświadczenie zawodowe, wykształcenie, kwalifikacje i kompetencje w pełni kwalifikują Panią Bernadetę Krynicką  do zatrudnienia na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży - czytamy w uzasadnieniu wyboru na to stanowisko podpisane przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego.

Przypomnijmy, że to wynik trzeciego konkursu ogłoszonego przez miasto. Poprzednie dwa nie przyniosły efektu. W pierwszym były dwie oferty, a w drugim już 8, ale jedynie 5 osób spełniło wymogi formalne i odbyło rozmowy kwalifikacyjne, jednak bez skutku.

Dopiero trzeci konkurs przyniósł rozstrzygnięcie. Bernadeta Krynicka została wybrana spośród 4 osób, które spełniały wymogi formalne.

Nowa szefowa MOSiR-u zastąpiła na tym stanowisku Andrzeja Modzelewskiego, który zrezygnował z tej funkcji w lutym tego roku.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!