Wydarzenia

"Anioły z wigorem" znalazły w Łomży swoje miejsce

2023-07-03 20:29

Dziś (03.07) w Łomży oficjalnie otwarto dom dziennego pobytu dla seniorów. "Anioły z wigorem" mają swoją siedzibę w budynku przy Nowogrodzkiej 7a. Rehabilitacja, zajęcia terapeutyczne i przede wszystkim wspólne spędzanie czasu w miłej atmosferze - to i jeszcze więcej czeka na łomżyńskich seniorów!

"Anioły z wigorem" bezpiecznie wylądowały przy Nowogrodzkiej

Dom dziennego pobytu dla seniorów "Anioły z wigorem" dziś (03.07) oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Łomżyńscy seniorzy znaleźli bezpieczną przystań w budynku należącym do MPGKiM, przy Nowogrodzkiej 7a.

Placówka zapewnia seniorom transport, opiekę, wyżywienie, zajęcia z terapeutą oraz rehabilitację. Budynek przeszedł gruntowny remont, uczestnicy zajęć mają do dyspozycji nowoczesną, dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami łazienkę, przytulną kuchnię wraz z wyposażeniem i salę bawialną, gdzie łomżyniacy w jesieni życia mogą spędzać wolny czas na rozmowach przy kawie i ciastku. W planach jest jeszcze zagospodarowanie terenu wokół dziennego domu pobytu i remont elewacji. 

W zajęciach przy Nowogrodzkiej  udział może wziąć 15 seniorów 60+  z orzeczeniem o niepełnosprawności.  Dom dziennego pobytu czeka na "Anioły z wigorem" od poniedziałku do piątku.

Piknik "Seniorzy dla Seniorów". Świętowanie na Pradze

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!