Maturalne Mikołajki

i

Autor: mszzz

Akademia Nauk Stosowanych ma prezent dla licealistów - zaprasza na Maturalne Mikołajki

2022-11-15 9:28

To właśnie tutaj maturzyści będą mogli uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, związane ze zbliżającym się egzaminem dojrzałości. 6 grudnia w murach Akademii Nauk Stosowanych maturzyści będą mogli uczestniczyć w ciekawych wykładach i porozmawiać z członkami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.

To całkiem nowy projekt Akademii Nauk Stosowanych - uczelnia zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów na swoje Maturalne Mikołajki. Spotkanie będzie okazją do wzięcia udziału w korepetycjach i wykładach z maturalnych przedmiotów, oraz szansą  na rozmowę z członkami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. To właśnie oni podpowiedzą czego można spodziewać się na tegorocznej maturze, na co zwrócić szczególną uwagę podczas rozwiązywania arkuszy i czego podczas maturalnych zmagań unikać.

W ramach wydarzenia organizowane są wykłady z przedmiotów maturalnych, takich jak: język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia oraz język obcy nowożytny. ,,Maturalne Mikołajki” to okazja do spotkania z przedstawicielami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Ponadto osoby zainteresowane kształtowaniem swojej ścieżki edukacyjnej i zawodowej będą mogły skorzystać ze wsparcia doradców zawodowych - czytamy na stronie Akademii Nauk Stosowanych w  Łomży.

Właśnie trwają zapisy - macie czas jeszcze do 2 grudnia, do godziny 14. ZGŁOSZENIA

Morsy pomagają w mikołajki w Łomży