Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

i

Autor: PWSIiP w Łomży

A może by tak zacząć studia w PWSIiP w Łomży? Państwówka zaprasza w swoje progi [TERMINY]

2020-06-04 23:13

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży prowadzi rekrutację na studia. Do wyboru jest 14 kierunków kształcenia, m.in. Prawo, Fizjoterapia czy Zarządzanie. Są też studia podyplomowe. Sprawdźcie szczegóły na Łomża.eska.pl

PWSIiP w Łomży proponuje 14 kierunków studiów. Jeśli chodzi o studia I stopnia, to do wyboru jest: Administracja, Automatyka i Robotyka, Dietetyka, Informatyka, Kosmetologia, Filologia, Pielęgniarstwo, Pedagogika, Praca Socjalna, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, Wychowanie Fizyczne i Zarządzanie.

Osoby, które myślą o studiach II stopnia, to mogą wybierać spośród następujących kierunków: Administracja, Zarządzanie, Informatyka, Pielęgniarstwo i Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Łomżyńska Państwówka proponuje też studia jednolite magisterskie na kierunkach Fizjoterapia i Prawo. 

W tej chwili trwa rekrutacja podstawowa na semestr zimowy - do 31 sierpnia jest czas na elektroniczną rejestrację, opłatę rekrutacyjną i złożenie dokumentów. Natomiast dzień później - 1 września pojawi się informacja o przyjęciu na studia.

Będą też rekrutacje uzupełniające, drugi nabór potrwa od 2 do 21 września, a trzeci od 28 września do 12 października. 

Uczelnia została powołana 22 czerwca 2004 roku. W rozporządzeniu Rady Ministrów podpisanym przez premiera Marka Belkę została określona Misja Uczelni – „Tworzenie małych i średnich przedsiębiorstw”. W 2012 roku Senat Uczelni sformułował ją na nowo – „Kształcimy Praktyków - czytamy na stronie PWSIiP w Łomży.

Dlaczego warto wybrać łomżyńską państwówkę?

Uczelnia daje możliwość zdobywania wiedzy i kształtowania umiejętności praktycznych na różnych kierunkach, bo taka jest jej misja [..] życie studenckie to nie tylko nauka, to także realizacja pasji oraz ich odkrywanie. Na uczelni działa kilkanaście kół naukowych.
Żacy organizują różnorodne akcje kulturalne, społeczne i charytatywne. Tutaj każdy może zrealizować swój plan, pomysł
czy wydarzenie - mówi Aleksandra Mocarska, Przewodnicząca Samorządu Studentów PWSIiP w Łomży

Już w piątek 5 czerwca ruszają Juwenalia, niestety przez pandemię koronawirusa nie w takiej formie jak w poprzednich latach, ale nie obędzie się bez koncertów. Będzie można posłuchać ich w sieci. Już pisaliśmy na ten temat. Sprawdźcie:

https://www.eska.pl/lomza/zacy-swojego-swieta-nie-odpuszcza-panstwowka-przenosi-juwenalia-do-sieci-aa-3jN3-KBKP-mBSo.html

Tablice rejestracyjne w Polsce. Z jakiego województwa pochodzi auto oznaczone...

Pytanie 1 z 10
BWM:
Ptasia kolumna na drodze