Wydarzenia

25- lecie WORD Łomża. Działo się!

2023-09-09 9:20

Wczoraj (08.09) WORD obchodził pokaźną rocznicę- w końcu 25 lat to niemało! Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Wczoraj (08.09) na placu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży było grubo! WORD świętował swoje dwudziestopięciolecie. Z tej okazji ośrodek zaprosił mieszkańców Łomży na urodzinową imprezkę. Atrakcji nie brakowało! Można było zmierzyć się z symulatorem zderzeń i dachowania, porozmawiać z policjantami, spróbować swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy i ... zdać egzamin na Lamborghini i Ferrari! Jubileusze są również idealną okazją do podsumowania - a w łomżyńskim WORD liczby są pokaźne!

Przez ten cały czas WORD Łomża przeprowadził  prawie 800 tysięcy egzaminów praktycznych i 519 tysięcy egzaminów teoretycznych - przekazuje Mirosław Oliferuk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

A to robi wrażenie! Nie  jest tajemnicą, że w łomżyńskim WORD egzaminy zdają nie tylko Łomżyniacy i mieszkańcy okolicznych miejscowości, ale również goście z całego województwa, a nawet z odległych zakątków Polski! Dlaczego?

Łomża jest przyjaznym miastem, nie tylko ze względu na swoją infrastrukturę i dobre oznakowanie, ale najważniejszą rzeczą są ludzie, ale ludzie w szeroko tego pojętym znaczeniu, chodzi nie tylko o egzaminatorów, ale i panie z administracji. Empatia, jaką darzą nie tylko egzaminatorzy, ale również panie z okienka mają nie mniejsze znaczenie niż sam egzamin - podsumował dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży.

Z okazji 25- lecia życzymy łomżyńskiemu ośrodkowi kolejnych udanych lat, pełnych rozwoju, udanych inwestycji i oczywiście zdanych egzaminów!