1 listopada przejazdy autobusami w Łomży będą bezpłatne

i

Autor: mszzz/1 listopada przejazdy autobusami w Łomży będą bezpłatne

1 listopada przejazdy autobusami w Łomży będą bezpłatne

2022-10-20 13:47

​Tradycyjnie już 1 listopada komunikacja miejska w Łomży będzie darmowa. Pasażerowie będą mogli korzystać z autobusów bezpłatnie na wszystkich liniach w obrębie Łomży. Uruchomiona zostanie także linia specjalna. Szczegóły poniżej.

Jak co roku władze Łomży decydują, że przejazdy autobusami miejskimi w Łomży 1 listopada będą darmowe. Dotyczy to przejazdów na wszystkich liniach w obrębie Łomży. "Empeki" będą kursować wg rozkładu obowiązującego w niedzielę i święta.

W tym dniu uruchomiona zostanie także Linia Specjalna, która połączy cmentarze przy ulicach: Kopernika, Przykoszarowej i Wojska Polskiego. Autobusy Linii Specjalnej będą kursować do 25 minut.

Włamali się na cmentarz 1 listopada

Uruchomienie linii specjalnej, a także możliwość podróżowania autobusami w obrębie miasta bezpłatnie daje szansę mieszkańcom Łomży i przyjezdnym na sprawne dotarcie na groby bliskich i bez niepotrzebnych nerwów.

TUTAJ znajdziecie szczegóły dotyczące Linii Specjalnej, a TU dokładny rozkład.

Zmieniona zostanie także organizacja ruchu w pobliżu łomżyńskich cmentarzy. Szczegóły przekażemy niebawem.

Sonda
Zamierzasz odwiedzić groby bliskich 1 listopada?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl