Chore pluszaki

i

Autor: fot. pixabay.com

Remont w UDSK w Białymstoku. Czy odczują go mali pacjenci z Łomży?

2021-09-08 13:25

Szykuje się duży remont w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku! Sprawa bezpośrednio dotyczy małych pacjentów z Łomży i okolicznych miejscowości, ponieważ to jedyna wysokospecjalistyczna placówka dla dzieci w naszym województwie. Co się zmieni? Szczegóły poniżej.

Planowany remont obejmie praktycznie cały budynek białostockiego szpitala. Zmodernizowane zostaną kliniki zabiegowe i większość klinik pediatrycznych. Dzięki temu znacznie mają poprawić się warunki pobytu małych pacjentów i ich opiekunów, ale również komfort pracy samych medyków.

Dostęp do usług medycznych

Władze szpitala zapewniają, że w czasie remontu dostęp do usług medycznych nie zmieni się, ale remontowane kliniki czasowo mogą zmieniać swoją lokalizację, dodatkowo mogą pojawiać się uciążliwości związane z hałasem.

Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łózko dostał w szpital

Pragniemy Państwa przeprosić za ewentualne utrudnienia i hałas oraz poprosić o cierpliwość i zrozumienie. Jednocześnie informujemy, że z uwagi na fakt, że UDSK w Białymstoku jest jedynym wysokospecjalistycznym szpitalem w województwie, nie zostanie ograniczona dostępność do usług medycznych dla najmłodszych pacjentów - czytamy w komunikacie Anny Wasilewskiej, dyrektorki placówki.

Zmiany telefonów

Oprócz tego, że poszczególne kliniki czasowo będą zmieniać swoje miejsce, to możliwa jest również zmiana numerów telefonów. Warto na bieżąco śledzić stronę szpitala https://udsk.pl/

Remont w UDSK w Białymstoku ruszy już w przyszłym tygodniu, a prace potrwają co najmniej do końca 2022 roku.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!