Korona Miss

i

Autor: mszzz

Miss Ziemi Łomżyńskiej: Może to właśnie Ty zdobędziesz koronę miss? Trwa casting

2021-02-15 11:34

Jesteś odważna i nie boisz się wyzwań? Myślisz, że "świat miss" jest dla Ciebie? Weź udział w castingu do wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2021. W tym roku casting do konkursu odbywa się na zupełnie nowych zasadach. Sprawdź jakich!

Trwa casting do szóstej edycji wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021 i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2021. Ale w tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, casting przybrał zupełnie inną formę. Kandydatki nie spotykają się osobiście z jury, zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną.

Myślę, że dla kandydatek, które trochę boją się takiego starcia oko w oko z jury, będzie to takim dobrym rozwiązaniem - powiedziała nam Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej. Dodała, że czasy są wyjątkowe, więc trzeba dostosować się do panujących warunków i w bezpiecznych okolicznościach przeprowadzić casting.

Zasady castingu

W wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej mogą wziąć udział dziewczyny w wieku od 14 do 26 lat. Zgłoszenia trzeba wysyłać na adres wybory@missziemilomzynskiej.pl. Żeby zgłoszenie zostało przyjęte, musi być kompletne. Co musi znaleźć się w zgłoszeniu?

  • Imię i nazwisko,
  • data urodzenia;
  • miejsce zamieszkania;
  • numer telefonu kontaktowego;
  • wzrost;
  • nazwa konta na IG (konto musi być publiczne);
  • kilka słów o sobie (zainteresowania, hobby, marzenia);
  • dwa wyraźne zdjęcia - twarzy oraz sylwetki. Zdjęcia powinny być wykonane w klasycznych jeansach rurkach, koszulce na ramiączkach/jednokolorowym gładkim t-shircie oraz butach typu szpilki/sandałki.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

Jurorzy wybiorą tegoroczne kandydatki wyłącznie na podstawie nadesłanych kandydatur. Zgłoszenia castingowe będą przyjmowane tylko do 15 lutego (poniedziałek). Dopiero po tym terminie będą znane szczegółowe informacje o dalszych etapach konkursu i zasadach organizacji wydarzenia. Więcej na ten temat znajdziecie na TU KLIKNIJ.

Gwiazdor disco polo wziął ślub z piękną Karoliną

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl