Łomżyńska duma! Wiktoria Ciochanowska i Ewelina Gutowska wróciły do Łomży [FOTO i AUDIO]

2021-01-21 14:15

Jedne z najpiękniejszych kobiet w tym kraju wróciły do Łomży podzielić się swoim sukcesem. Wiktoria Ciochanowska została 2 Wicemiss Polski 2020, a Ewelina Gutowska Miss Polski Nastolatek Mediów Społecznościowych 2020! To olbrzymi sukces, którego pogratulował prezydent Łomży. Więcej na ten temat znajdziesz poniżej.

Reprezentantki ziemi łomżyńskiej odniosły olbrzymi sukces, którym postanowiły się podzielić. Pojawiły się w Łomży ze swoimi nowymi tytułami i błyszczącymi koronami. Przypomnijmy, że Wiktoria Ciochanowska z Łomży została 2 Wicemiss Polski 2020 oraz Miss Widzów Polsatu. Natomiast Ewelina Gutowska z Grabowa została Miss Polski Nastolatek Mediów Społecznościowych 2020 i Miss Nastolatek Jubiler Schubert. Gale Miss Polski odbyły się w weekend.

Piękne dziewczyny opowiedziały, w Domku Pastora w Łomży, o swoich emocjach i sukcesie, a także o planach na najbliższy czas. Dodajmy, że 20-letnia Wiktoria studiuje na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, natomiast 16-letnia Ewelina jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

Posłuchaj, co o swoim sukcesie mówi Wiktoria Ciochanowska, 2 Wicemiss Polski 2020

Jestem bardzo z siebie zadowolona i nadal jestem w szoku, że te tytuły trafiły do mnie. Emocje jeszcze nie opadły. Mogę powiedzieć, że najbardziej cieszą mnie wiadomości, które dostałam od obcych ludzi, którzy zobaczyli we mnie coś więcej niż moją urodę - powiedziała nam Wiktoria Ciochanowska, jedna z trzech najpiękniejszych kobiet w tym kraju.

Jeszcze nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Tak naprawdę typowałam wiele dziewcząt z naszej grupy, które mogłyby sięgnąć po koronę - mówiła nieśmiało podczas spotkania Ewelina Gutowska, która znalazła się w gronie dziesięciu najpiękniejszych nastolatek w Polsce.

Ewelina Gutowska mówi o swoim sukcesie w finale konkursu Miss Polski Nastolatek 2020

Pięknym dziewczynom i nowej łomżyńskiej dumie pogratulował Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży. Dziewczęta dostały z rąk prezydenta prezenty. To jest sukces całego naszego miasta, to piękna promocja naszego miasta na terenie całego naszego kraju - mówił Mariusz Chrzanowski. Dodajmy, że w tym roku wydany został specjalny kalendarz z wizerunkami finalistek konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej.

To było ogromne przeżycie

Dziewczyny przygotowania do wyborów miss wspominają bardzo dobrze, nawiązały sporo nowych kontaktów, które mają nadzieję utrzymywać. Obie stwierdziły, że było to bardzo duże i wspaniałe przeżycie, które kosztowało je bardzo dużo energii i zaangażowania. Dziewczyny nie wykluczają, że swoją przyszłość zwiążą z np. modelingiem. Jednak w obecnej sytuacji na świecie, jeszcze konkretnych planów nie mają.

Dodajmy, że Wiktoria Ciochanowska została też wytypowana na współprowadzącą festiwal muzyczny w Sopocie, który został zaplanowany na maj. To oprócz, kontynuacji nauki, cel na najbliższy czas - powiedziała Wiktoria.

Jak to się zaczęło?

Dziewczyny swoją przygodę z miss zaczęły biorąc udział w konkursie Miss Ziemi Łomżyńskiej. Wiktoria ma na konice tytuły, zaczynając od najwcześniejszych: Miss Podlasia Nastolatek 2015 i II Wicemiss Polski Nastolatek 2015 oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2020, i to właśnie ostatni tytuł dał jej przepustkę do krajowego konkursu Miss Polski.

Młodsza koleżanka, Ewelina Gutowska, zgarnęła tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2020. To ten tytuł pozwolił jej na kontynuację poczynań w "świecie miss".

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka