Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

i

Autor: mszzz/Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

2022-05-27 12:23

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze święto studentów! Przed nami Juwenalia Akademii Nauk Stosowanych w Łomży. Tydzień kultury studenckiej rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, natomiast na piątek zaplanowano koncerty. Szczegóły w artykule.

Po pandemicznej przerwie wracają do gry! Studenci z Akademii Nauk Stosowanych w Łomży już w poniedziałek rozpoczną wielkie świętowanie. 30 maja rozpocznie się Tydzień Kultury Studenckiej. Będzie działo się sporo, co dokładnie?

Juwenalia 2022 w Łomży

Studenci świętowanie rozpoczną o 12:00 od Mszy Świętej. We wtorek 31 maja Prezydent Miasta Łomża uroczyście przekaże studentom klucze do miasta oraz odbędzie się Wielkie Studenckie Grillowanie.

W czwartek 2 czerwca studenci zapraszają na międzypokoleniową integrację podczas Nestoraliów. A to, na co czekają wszyscy odbędzie się w piątek 3 czerwca. Chodzi oczywiście o koncerty. Kto wystąpi w tym roku?

Koncert finałowy tegorocznych Juwenaliów odbędzie się na łomżyńskiej Muszli Koncertowej. Przed studentami oraz łomżyńską widownią zaprezentują się wykonawcy reprezentujący różne gatunki muzyczne: Rafał „Blvckbird” Gorela, Błażej Trzaska, Jorrgus, Funkasanki. Gwiazdą wieczoru będzie urodzony w Olsztynie, wychowany na paryskim osiedlu Bartosz Krupka znany jako KABE.

Po przerwie spowodowanej pandemią wróciły juwenalia, tak bawią się studenci.
Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

i

Autor: mszzz/Juwenalia ANSŁ 2022. Wiemy, co będzie się działo!

Samorząd studencki ANSŁ do świętowania zaprasza nie tylko studentów, ale i wszystkich mieszkańców Łomży i regionu.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!