Tak się zmienią pensje w 2022 r. Kto dostanie więcej, a kto straci?

i

Autor: fot.pixabay.com Tak się zmienią pensje w 2022 r. Kto dostanie więcej, a kto straci?

Została oszukana metodą na wnuczka. Kobieta spod Łomży straciła swoje oszczędności!

2020-11-20 13:20

Mieszkanka powiatu łomżyńskiego straciła 74 tysiące złotych i 4 tysiące auro. Niestety, oszustom po raz kolejny udało się wyłudzić pieniądze metodą na wnuczka. Czytaj dalej na Łomża.eska.pl

Do mieszkanki powiatu łomżyńskiego zadzwoniła młoda kobieta, która podała się za wnuczkę rozmówczyni. Oszustka powiedziała, że miała wypadek i pilnie potrzebuje pieniędzy, aby uniknąć odpowiedzialności karnej. Zaniepokojona 63-letnia kobieta przekazała pieniądze mężczyźnie, który pojawił się przed domem. Mieszkanka powiatu łomżyńskiego straciła oszczędności życia - 74 tysiące złotych i 4 tysiące euro.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19.11). Po raz kolejny oszuści próbowali swoich sił w naszym regionie. Niestety, w tym przypadku, z powodzeniem. Jak informuje łomżyńska policja, niestety, mimo częstych apeli, oszustom "udaje się" wyłudzić pieniądze, metodą na wnuczka, czy policjanta.

Policja cały czas apeluje o ostrożność i czujność, szczególnie, gdy w grę wchodzą duże pieniądze i ktoś prosi o dużą sumę przez telefon. To powinno wzbudzić podejrzenie. Każdy niepokojący telefon powinien być jak najszybciej zgłaszany służbom.

CBŚP rozbiło szajkę oszustów! Kilkumilionowe straty!