radiowozy nowe

i

Autor: KMP Łomża

Zobaczysz w nich nie tylko policjanta, ale też psa. Nowe radiowozy już na ulicach Łomży

2020-12-24 9:43

To taki policyjny prezent na święta. Łomżyńska policja dostała dwa nowe radiowozy, specjalnie przystosowane do pracy z czworonożnymi funkcjonariuszami. Zobacz, czym będzie jeździć na akcje min. Lira i Noksa!

Dwa nowe radiowozy możemy już spotkać na ulicach Łomży. Zakup nowych pojazdów służbowych został zrealizowany w ramach Programu modernizacji Policji na lata 2017-2020, a współfinansowany ze środków jednostek samorządu terytorialnego. Oznacza to, że połowę środków potrzebnych do zakupu radiowozów zapewniła Policja, a drugą połowę przekazały samorządy: Łomży, Gminy Łomża oraz powiatu łomżyńskiego, ale także gmin Piątnica, Jedwabne, Wizna, Zbójna, Miastkowo, Śniadowo, Nowogród i Przytuły.​

nowe radiowozy

i

Autor: KMP Łomża

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 20
Chętnie czytam czasopisma techniczne
nowe radiowozy

i

Autor: KMP Łomża

Modernizacja łomżyńskiej floty policyjnej poprawi warunki służby policjantów Wydziału Patrolowo Interwencyjnego, pełniących służbę z czworonożnymi funkcjonariuszami. To właśnie oni będą korzystać z nowych radiowozów, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców- przekazuje KMP Łomża.

Policjant nigdy nie miał prawa jazdy, a od lat jeździł radiowozem. Karał innych za wykroczenia!

Łomżyński tabor jest zatem większy o dwa oznakowane wozy patrolowe. Fordy Transit Connect wyposażone są w silniki wysokoprężne o pojemności 1499 cm3 i mocy 120 koni mechanicznych. Wartość obu pojazdów to nieco ponad 265 tys. złotych.

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w Łomży? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl