złodziej

i

Autor: KMP Łomża

Złodziej sprzętu z łomżyńskiego szpitala już w areszcie! Nie uwierzysz, gdzie ukrył łup

2021-03-24 11:08

Policjanci, na podstawie zabezpieczonego materiału dowodowego, dotarli do sprawcy kradzieży specjalistycznego sprzętu ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Sprawca jest już w areszcie.

Całe zdarzenie miało miejsce w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Dwa tygodnie temu, z jednego z oddziałów, zniknął specjalistyczny sprzęt. PISALIŚMY O TYM TU.

Od tamtej pory łomżyńscy kryminalni intensywnie pracowali nad sprawą. Zabezpieczony został monitoring, który ułatwił namierzenie sprawcy.

Policja ustaliła, że za kradzież sprzętu medycznego z jednego z oddziałów szpitala wojewódzkiego w Łomży odpowiada 25-letni mieszkaniec gminy Łomża. Policjanci odzyskali skradzioną aparaturę, której lokalizację wskazał policjantom 25-latek. Okazało się, że mężczyzna ukrył wszystko w przydrożnym rowie.

Skradziony sprzęt

i

Autor: KMP Łomża Tu została schowana aparatura medyczna warta kilkadziesiąt tysięcy złotych

Specjalistyczny sprzęt do endoskopii o wartości około 80 tysięcy złotych trafił z powrotem do szpitala w Łomży, a mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Kodeks karny przewiduje za ten czyn do 5 lat w więzieniu

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Kradzież doskonała? W taki sposób para z Gliwic wyniosła z drogerii cenne kosmetyki. Nagranie szokuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE