Śmieci w lesie

i

Autor: fot.pixabay.com

Wyjdą z lodowatej wody i wysprzątają kawałek lasu. Morsy z Łomży szykują EKOakcję!

2021-03-12 13:09

Morsy z Łomży planują w weekend wysprzątać Lasek Jednaczewski. To kolejna społeczna akcja łomżyńskich morsów. Chcesz dołączyć? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Łomżyńskie morsy już przyzwyczaiły nas do tego, że są nie tylko "twardzielami", którym niestraszna lodowata woda, ale są też społecznikami, którzy angażują się w różne akcje. Tym razem w Łomży chcą posprzątać Las Jednaczewski.

Do wzięcia udziału w ekoakcji zapraszają wszystkich, którym nie jest obca dbałość o środowisko. Akcja sprzątania "Jednaczewiaka" odbędzie się 14 marca. Spotkanie będzie na parkingu na wlocie po prawej o godzinie 14:00.

Segregacja odpadów. Dlaczego warto segregować śmieci?

Zaśmiecanie lasów, plaż czy rzek to duży problem

Niestety, śmieci na plaży, na brzegach Narwi czy w okolicznych lasach to częsty widok. Wybierając się np. na spacer do jakiegokolwiek podłomżyńskiego lasu można natknąć się na butelki, puszki, gruz, foliowe opakowania, opony czy nawet sprzęt AGD! Śmieci, które zalegają w takich miejscach są ogromnym zagrożeniem dla środowiska.

Śmieci w Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwi

i

Autor: mszzz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl