Pomoc

i

Autor: pixabay.com

Wybierz "Społecznika" i "Inicjatywę" Roku 2020! Ratusz czeka na Waszych kandydatów

2020-10-01 23:37

Prezydent Łomży, wraz z Radą Działalności Pożytku Publicznego, po raz kolejny ogłosił konkurs na "Inicjatywę Roku" i "Społecznika Roku" 2020. Jego główną ideą jest promowanie postaw społecznych i nagradzanie jednostek, które z roku na rok przyczyniają się do rozkwitu miasta. Swoje kandydatury tradycyjnie zgłaszają mieszkańcy - na to mają czas do końca miesiąca.

Już po raz kolejny Urząd Miejski zaprasza mieszkańców do wskazania łomżyńskiego "Społecznika Roku" i "Inicjatywy Roku". Chodzi o osoby, albo działania, który w miniony roku w szczególny sposób przyczyniły się do promocji, albo rozwoju Łomży.  W plebiscycie mogą brać udział stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne, osoby fizyczne, jednostki świadczące opiekę medyczną, czy wolontariusze. 

Gra warta jest świeczki- na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe.

Zgłoszenia kandydatów/wydarzeń będą przyjmowane na podstawie: wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA oraz KLAUZULI INFORMACYJNEJ wraz z podpisaną zgodą wnioskodawcy (jeśli jest osobą fizyczną) i kandydata do nagrody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji konkursu, dostępnych w: Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1 lub na stronie www.lomza.pl w zakładce "Organizacje pozarządowe" - czytamy na stronie Ratusza.

Kartę zgłoszenia można dostarczyć drogą mailową na adres ngo@um.lomza.pl, złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców, albo wysłać pocztą. Ratusz czeka na zgloszenia do 30 października.Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Zamontuj domek dla jerzyków