Pomoc

i

Autor: pixabay.com

Wybierz "Społecznika" i "Inicjatywę" Roku 2020! Ratusz czeka na Waszych kandydatów

2020-10-01 23:37

Prezydent Łomży, wraz z Radą Działalności Pożytku Publicznego, po raz kolejny ogłosił konkurs na "Inicjatywę Roku" i "Społecznika Roku" 2020. Jego główną ideą jest promowanie postaw społecznych i nagradzanie jednostek, które z roku na rok przyczyniają się do rozkwitu miasta. Swoje kandydatury tradycyjnie zgłaszają mieszkańcy - na to mają czas do końca miesiąca.

Już po raz kolejny Urząd Miejski zaprasza mieszkańców do wskazania łomżyńskiego "Społecznika Roku" i "Inicjatywy Roku". Chodzi o osoby, albo działania, który w miniony roku w szczególny sposób przyczyniły się do promocji, albo rozwoju Łomży.  W plebiscycie mogą brać udział stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne, osoby fizyczne, jednostki świadczące opiekę medyczną, czy wolontariusze. 

Gra warta jest świeczki- na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe.

Zgłoszenia kandydatów/wydarzeń będą przyjmowane na podstawie: wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA oraz KLAUZULI INFORMACYJNEJ wraz z podpisaną zgodą wnioskodawcy (jeśli jest osobą fizyczną) i kandydata do nagrody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji konkursu, dostępnych w: Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1 lub na stronie www.lomza.pl w zakładce "Organizacje pozarządowe" - czytamy na stronie Ratusza.

Kartę zgłoszenia można dostarczyć drogą mailową na adres ngo@um.lomza.pl, złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców, albo wysłać pocztą. Ratusz czeka na zgloszenia do 30 października.Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Zamontuj domek dla jerzyków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE