Radio Eska Łomża z Łomżyńskim Laurem Sportowym

i

Autor: mszz

Wspieramy łomżyński sport. Radio Eska Łomża nagrodzone Łomżyńskim Laurem Sportowym 2020!

2021-04-07 14:07

Miła niespodzianka dotarła dziś do Radia Eska Łomża. Za wspieranie lokalnego sportu nasza redakcja została wyróżniona Łomżyńskim Laurem Sportowym 2020. To Łomżyński Klub Sportowy 1926 Łomża wystąpił z takim wnioskiem. Szczegóły poniżej!

Nie tak dawno informowaliśmy o laureatach większości kategorii Łomżyńskich Laurów Sportowych za rok 2020, a dziś sami znaleźliśmy się wśród nagrodzonych. Radio Eska Łomża zostało nagrodzone Łomżyńskim Laurem Sportowym 2020 w kategorii Sponsor. Z inicjatywą przyznania statuetki wystąpił ŁKS.

Zawodnicy, sztab szkoleniowy i Zarząd Klubu chcieli w ten sposób podziękować za pomoc i wsparcie w dążeniu do sukcesów sportowych.

Profesjonalny trening crossfit dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #18

Jesteście Państwo współautorami tych sukcesów, a dla Miasta Łomży niezwykle ważnym partnerem w tworzeniu warunków do rozwoju sportu i kultury fizycznej - napisał Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży, w oficjalnym podziękowaniu dla naszej redakcji.

W tym roku, z uwagi na pandemię koronawirusa, gala rozdania laurów odbyła się kameralnie i w reżimie sanitarnym. Statuetki z rąk Mariusza Chrzanowskiego, prezydenta Łomży, odebrali najlepsi łomżyńscy sportowcy, trenerzy, a także najlepsze łomżyńskie drużyny. W innych kategoriach, takich jak "Talent" czy "Sponsor", statuetki wręczono indywidualnie.

My ze swojej strony dziękujemy za otrzymane wyróżnienie i mamy nadzieję na kolejne lata współpracy, które zaowocują nie tylko dużymi sportowymi sukcesami, ale także kolejnymi radiosłuchaczami i czytelnikami, którzy odnajdą w sobie chęć do uprawiania sportu - nie tylko zawodowego.