Soundtrack w Łomży

i

Autor: pixabay.com

Wrzesień w Łomży będzie rozśpiewany. Zbliża się kolejna edycja festiwalu Soundtrack

2020-08-24 23:10

To będzie już 13. odsłona Ogólnopolskiego Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Filmowej organizowanego przez Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Podobnie jak w latach ubiegłych, w rozśpiewanej rywalizacji mogą wziąć amatorzy w wieku 13 - 19 lat, także ci z Łomży. Właśnie trwają zgłoszenia - deklaracje uczestnika można składać do 14 września. Sam Soundtrack ruszy 25 września.

Tegoroczna, 13. już edycja "emdekowskiego" wokalnego festiwalu Soundtrack ruszy 25 i potrwa do 27 września. Potencjalni uczestnicy mogą zgłaszać się do 14. września, a wystarczy wypełnić deklarację uczestnika i  wysłać  ją na adres mailowy organizatora  wraz z nagraniem mp3. W eliminacjach należy zaprezentować jeden z dwóch konkursowych utworów, a w części festiwalowej każdy z młodych wokalistów prezentuje dwie piosenki filmowe: anglojęzyczną i w języku ojczystym.

W wokalnej rywalizacji mogą wziąć udział wyłącznie amatorzy, soliści w wieku 13- 19 lat. 

W Festiwalu nie biorą udziału trenerzy wokalni, instruktorzy, studenci i słuchacze uczelni artystycznych o kierunkach muzycznych, słuchacze studium wokalnego /aktorskiego itp., uczniowie szkół muzycznych z klas wokalnych, oraz wokaliści biorący udział w musicalach/. Festiwal adresowany jest WYŁACZNIE DLA AMATORÓW - czytamy w regulaminie festiwalu. 

O zakwalifikowaniu do części konkursowej jury poinformuje wybranych kandydatów do 18 września. Gra warta jest świeczki, bo nagrody są bardzo atrakcyjne: do zgarnięcia za zajęcie pierwszego miejsca są aż 3 tysiące złotych! 

Nie wiadomo jeszcze, czy 13. edycja Soundtracku odbędzie się w murach MDK DŚT, czy online. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w kraju. 

Deklaracja uczestnika i regulamin są dostępne TUTAJ.

Małe bażanty złociste w ZOO w Muszynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE