WOŚP w Łomży

i

Autor: mżet

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Łomży dała czadu! Zebrana kwota robi wrażenie

2021-02-01 11:00

Mimo epidemii koronawirusa tegoroczny, 29. finał WOŚP w Łomży odbył się w pełnym zakresie, ale online. W skarbonach wolontariuszy, e-skarbonach i skarbonach stacjonarnych znalazło się ponad 97 tysięcy złotych! Zebrana kwota już robi wrażenie, ale to dopiero część całości: suma będzie powiększona o internetowe licytacje, które cały czas trwają.

Wczoraj (31.01) Teatr Lalki i Aktora był sercem Łomży. To właśnie tam trwał 29. finał WOŚP, a działo się sporo: licytacje, koncerty, wielkie liczenie pieniędzy. Na scenie wystąpili, między innymi łomżyńscy artyści: zespół DOTS, Gwiazdeczki i Magda Sinoff ze Studiem Wokalnym EMDEK. Jeśli przegapiliście transmisję z finału, albo chcecie jeszcze raz przeżyć te ciepłe emocje transmisja z wydarzenia wciąż jest dostępna- CLICK HERE :)

W ubiegłym roku łomżyński sztab WOŚP zebrał ponad 130 złotych - czy w tym roku rekord zostanie pobity? Teraz na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży znalazło się dokładnie 97 551,78 zł. Wciąż mamy szanse na przekroczenie ubiegłorocznego pułapu, a to dlatego, że nadal trwają internetowe licytacje. Łomżyński sztab oferuje, między innymi, klimatyzatory, vouchery na różne usługi w miejscowych salonach fryzjerskich i beauty, obrazy, monety i wiele innych. Aukcje znajdziecie TUTAJ.

W działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży zaangażowali się też strażacy z łomżyńskiej jednostki: w ramach największej akcji charytatywnej w kraju Państwowa Straż Pożarna w Łomży wystawiła przejażdżkę wielozadaniowym pojazdem SHARP. W działania sztabu znad Narwi dołączyły  też łomżyńskie morsy: amatorzy zimnych kąpieli w Narwi pomagali wolontariuszom liczyć pieniądze, brali czynny udział w licytacjach i uzbrojeni w puszki kwestowali na ulicach miasta i ościennych gmin.

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy.