Przygotowania ŁKS-u 1926 Łomża do rundy wiosennej

i

Autor: fot.facebook.com/lks1926lomza

W jakiej formie są piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego? Za chwilę rusza runda wiosenna

2021-02-05 14:01

Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego przygotowują się do rundy wiosennej. Są w trakcie rozgrywania meczów kontrolnych, jak im idzie? W jakiej formie są piłkarze ŁKS 1926 Łomża? Szczegóły poniżej.

Runda wiosenna rozgrywek piłkarskich na poziomie IV ligi ruszy już niebawem, bo w połowie marca. Po krótkiej przerwie piłkarze ŁKS-u wrócili do intensywnych treningów i przygotowań skoncentrowanych na budowaniu kondycji. Na okres przygotowawczy klub zaplanował w sumie 10 sparingów, z których połowa już została rozegrana. 2 pierwsze mecze kontrolne ŁKS przegrał, a 3 ostatnie wygrał.

Budujemy kondycję

Obecne przygotowania czyli przede wszystkim mecze kontrolne są skoncentrowane na wzmocnieniu kondycji zawodników - powiedział nam Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS 1926 Łomża. Dodaje, że w tej chwili o formie naszych piłkarzy nie można jeszcze za dużo powiedzieć, małe podsumowanie przygotowań będzie można zrobić dopiero w drugiej połowie lutego.

Okres zimowy służy przede wszystkim budowaniu wytrzymałości i kondycji zawodników. Każdy z nich musi "wybiegać" swoje minuty i swoje kilometry, dlatego też nie przywiązujemy zbytniej uwagi do wyników w meczach kontrolnych. Najważniejsze jest sprawdzenie różnych wariantów, zarówno taktycznych, jak i personalnych - dodał Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS 1926 Łomża.

Piłkarze FC Barcelona przesiedli się do nowych samochodów

"Nowe" twarze w ŁKS-ie

Przed nową serią czwartoligowych rozgrywek zaszły zmiany personalne w drużynie ŁKS-u. Do zespołu dołączyli zawodnicy, którzy są dobrze znani kibicom klubu znad Narwi. Szeregi ŁKS-u ponownie zasilili: Patryk Szymański, Michał Sobieski, Konrad Kamienowski i Paweł Wasiulewski. Natomiast z ełkaesiakami pożegnali się: Tomasz Dzierzgowski, Łukasz Wojno, Dawid Ostaszewski oraz Kamil Tomczyk.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:

Jakie cele stawia sobie klub na wiosenne mecze? Cel maksimum, to wygrana w każdym spotkaniu, jednak strata punktowa do obecnego lidera nie daje pewności, że nawet wygrywając wszystkie mecze, uda się ŁKS-owi awansować do 3. ligi. Będziemy walczyć o wygrane i wysokie wygrane - mówił Łukasz Uściłowski. Dodajmy, że rundę jesienną ŁKS 1926 Łomża ukończył na 5. miejscu i traci 9 punktów do lidera - Tura Bielsk Podlaski.

Terminarz rundy wiosennej

13./14.03 – Wigry II Suwałki – ŁKS Łomża - wyjazdowy

20.03. ŁKS Łomża – MKS Mielnik

27./28.03. – Sparta Szepietowo – ŁKS Łomża - wyjazdowy

3.04. ŁKS Łomża – Dąb Dąbrowa Białostocka

10.04. – pauza

17/18.04 – Tur Bielsk Podlaski – ŁKS Łomża - wyjazdowy

24.04 ŁKS Łomża – Sparta Augustów

1/2.05 – Wissa Szczuczyn – ŁKS Łomża - wyjazdowy

8.05 ŁKS Łomża – Sokół Sokółka

15/16.05 – Promień Mońki – ŁKS Łomża wyjazdowy

22.05 ŁKS Łomża – Orzeł Kolno

26.05 – MOSP Białystok – ŁKS Łomża - wyjazdowy

29.05 ŁKS Łomża– Cresovia Siemiatycze

5/6.06 – Warmia Grajewo – ŁKS Łomża - wyjazdowy

9.06 ŁKS Łomża – KS Michałowo

12/13.06 – Krypnianka Krypno – ŁKS Łomża - wyjazdowy

19.06 ŁKS Łomża – Hetman Białystok

My już teraz trzymamy kciuki za dobre występy naszej drużyny w rundzie wiosennej!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl