Autobus

i

Autor: fot.pixabay.com

Umowa z nowym przewoźnikiem podpisana. Sprawdź, jak pokonać trasę Łomża - Nowogród

2021-02-16 14:05

Od poniedziałku 15 lutego działają już nowe połączenia na trasach: Łomża - Nowogród, przez Mątwicę oraz Łomża - Zbójna, przez Nowogród. Obsługę tras przejęła PKS Nova. Rozkład jazy znajdziesz poniżej!

Mieszkańcy Gminy Łomża już od 4 stycznia mogą korzystać z transportu zbiorowego, który zapewnia im PKS NOVA, a od wczoraj to samo dzieje się w Nowogrodzie.

To dobra wiadomość dla osób podróżujących na trasie Łomża - Nowogród. Od 15 lutego można już korzystać z transportu PKS NOVA. Autobusy podróżują podobnie do łomżyńskiej "dziewiątki", która wcześniej obsługiwała linię.

Brak porozumienia

Przypomnę, że z końcem roku wygasło transportowe porozumienie międzygminne między Miastem Łomża a gminami Łomża, Nowogród, Zbójna i Wizna. Samorządy nie mogły dogadać się w sprawie nowej umowy. Dlatego łomżyńskie "empeki" już nie wyjeżdżają poza granice Łomży we wskazanych kierunkach.

Poniżej znajduje się szczegółowy rozkład jazdy

Na ten temat pisaliśmy tu: https://www.eska.pl/lomza/nie-ma-umowy-z-miastem-lomza-mieszkancy-gminy-lomza-beda-korzystac-z-autobusow-pks-nova-aa-mu4T-tw9Q-sLRy.html

Białystok. Nieznajomy próbował uprowadzić 9-latka, zamaskowanego porywacza szuka policja. Wizja lokalna z udziałem chłopca

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!