śmiertelny wypadek

i

Autor: Fot. KPP w Kolnie

Tragedia w Małym Płocku. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby!

2021-01-25 20:55

W Małym Płocku, na drodze krajowej nr 63 osobówka zderzyła się z ciężarówką. Dwie osoby zginęły na miejscu. Na podlaskich drogach panują bardzo trudne warunki do jazdy!

Podlaska policja przekazuje, że kierowca osobówki jechał od strony Łomży i zderzył się z ciężarówką jadącą z naprzeciwka.​ Ofiary to kobieta i mężczyzna, podróżujący samochodem osobowym. Droga na tym odcinku- Łomża Kolno - jest zablokowana.  Policja wytyczyła objazdy- w Kisielnicy w kierunku Stawisk, następnie drogą wojewódzką nr 647. Z Kolna natomiast w kierunku Nowogrodu.

Policja na miejscu prowadzi czynności i zajmuje się dokładnym ustaleniem szczegółów tego tragicznego zdarzenia. Na pewno wiadomo, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Dziś na drogach całego województwa podlaskiego panują bardzo trudne warunki do jazdy. Od godzin przedpołudniowych pada intensywny śnieg. Pod jego warstwą w wielu miejscach jest bardzo ślisko, bo po zmroku temperatura zaczęła spadać. Meteorolodzy wydali stosowne ostrzeżenie o oblodzeniu, dotyczące większej części województwa. Uważajcie!

Śnieżyca w Warszawie

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!