Tomasz Staniórski

i

Autor: fot. ŁKS 1926 Łomża

Tomasz Staniórski poprowadzi drużynę Łomżyńskiego Klubu Sportowego [AUDIO]

2020-09-18 11:19

Robert Speichler po ponad 2 latach pożegnał się z ełkaesiakami 16 września. Teraz zespołem kieruje Tomasz Staniórski, wychowanek ŁKS-u. To ostatnie 3 porażki z rzędu naszego zespołu wymusiły zmiany w klubie. Czytaj dalej na Łomża.eska.pl

Tomasz Staniórski ma 40 lat, jest wychowankiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego i rozegrał w klubowych barwach ponad 200 spotkań. W sumie strzelił 19 bramek. Staniórski zaliczył tez występy między innymi w: Wigrach Suwałki, Warmii Grajewo, Ruchu Wysokie Mazowieckie czy w Koronie Ostrołęka.

Znany jako "Stania" jest trenerem w Młodzieżowym Łomżyńskim Klubie Sportowym. Ostatnio trenował chłopców z rocznika 2007 oraz 2002-2003 (junior starszy). Obecną funkcję trenera seniorów będzie łączył z prowadzeniem tego ostatniego rocznika. Dodajmy, że Tomasz Staniórski, jako szkoleniowiec na poziomie seniorskim, prowadził w 2019 roku drużynę Korony Ostrołęka.

To 3 porażki z rzędu miały wpływ na zmianę na czele zespołu. Po dobrym "wejściu" w sezon ŁKS zaczął przegrywać z, wydawałoby się, najsłabszymi ekipami. Zmiana szkoleniowca nigdy nie jest łatwa, ale jako klub mamy ambicje, więc trzeba zareagować, wstrząsnąć zespołem- mówi Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS-u.

Przed nowym szkoleniowcem trudne zadanie pobudzenia zespołu, a pierwszy sprawdzian będzie już niedługo, bo w niedzielę (20.09). Ekipa ŁKS-U rozegra mecz na wyjeździe z drużyną Sokoła Sokółka. Dodajmy, że po trzech pierwszych spotkaniach w nowym sezonie ŁKS zajmował drugie miejsce w tabeli. 3 porażki z rzędu poskutkowały spadkiem na siódme miejsce.

Posłuchaj, co o zmianach w Łomżyńskim Klubie Sportowym mówi Łukasz Uściłowski, prezes klubu

Tomasz Staniórski będzie kierował zespołem na pewno do końca tego sezonu, a czy umowa zostanie przedłużona będzie już zależało od wyników drużyny Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Warto jeszcze wspomnieć, że pomocnikiem nowego trenera będzie Albert Rydzewski, były zawodnik ŁKS-u i obecny trener w MŁKS-ie.

Życzymy powodzenia!

Tak trenuje krakowska drużyna quidditcha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE