Hala Targowa w Łomzy

i

Autor: UM w Łomży

To szansa na przetrwanie kryzysu. Przedsiębiorcy mogą starać się o finansową ulgę [AUDIO]

2021-02-04 11:52

​Łomżyńscy przedsiębiorcy mogą liczyć na sporą ulgę - Prezydent Łomży zarządził obniżenie stawek czynszu dla handlowców i kupców, którzy prowadzą swoje interesy w miejskich lokalach. Wystarczy złożyć wniosek - jeśli zostanie rozpatrzony pozytywnie przedsiębiorcy mogą liczyć na obniżkę czynszu nawet o połowę.

Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, zarządził "covidową ulgę dla przedsiębiorców". O 50% obniżki czynszu mogą ubiegać się handlarze i kupcy, którzy wynajmują lokale należące do miasta. Ulga przysługuje od 1 lutego 2021 r. do 30 kwietnia 2021 roku. To spora pomoc dla przedsiębiorców, których dotknął kryzys związany z lockdownem. Działanie włodarza miasta to odpowiedź na apel przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w miejskiej Hali Targowej.

Przedsiębiorcy z Hali Targowej w Łomży zadowoleni z ulgi

W czasie pandemii powinniśmy być solidarni z osobami, które tracą możliwość zarobkowania bądź też mają ją ograniczoną. Dlatego podejmujemy działania, ratujące miejsca pracy naszych mieszkańców – mówi prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski.

Pisemne wnioski można składać do 1 marca w Urzędzie Miejskim, administracji Hali Targowej albo drogą mailową. Wniosek znajdziecie klikając TUTAJ.

Premier ogłosił nową tarczę antykryzysową

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy.