Rowerowa stolica Polski

i

Autor: pixabay.com

To już ostatnie dni sportowej rywalizacji! Walka o tytuł Rowerowej Stolicy Polski trwa

2020-09-21 10:00

Łomża po raz kolejny walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. To plebiscyt polegający na wykręceniu jak największej liczby kilometrów przez mieszkańców polskich miast. W tym roku w sportowej rywalizacji udział biorą 43 miasta, więc konkurencja jest spora, ale mamy jeszcze czas do końca września, żeby zawalczyć o podium.

Nasze miasto po raz kolejny znalazło się się w gronie miejscowości, które przystąpiły do ogólnopolskiej rywalizacji o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski". Kto okaże się zwycięzcą? To zależy od mieszkańców, którzy będą kręcić kilometry dla swoich miast. Aby wziąć udział w zabawie należy pobrać bezpłatną aplikację mobilną Rowerowa Stolica Polski i każdego dnia zbierać kilometry w drodze do pracy, albo podczas rekreacyjnych przejazdów.  Potem miasto, które zdobędzie największą ilość kilometrów w przeliczeniu na jednego mieszkańca, zdobywa puchar przechodni i na rok staje się Rowerową Stolicą Polski. Do zgarnięcia są też atrakcyjne nagrody dla najlepszych cyklistów!

Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział w zabawie. Trzeba tylko pobrać darmową aplikację i wybrać miasto, dla którego chce się zbierać kilometry. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. Nie bez znaczenia dla indywidualnych uczestników są inne użytkowe funkcje aplikacji, będące wartością dodaną udziału w zabawie, takie jak zspecjalne odznaki czy prognoza pogody - czytamy na stronie łomżyńskiego Ratusza.

Bezpłatną aplikację znajdziecie TUTAJ. Zabawa potrwa do końca września.

Bezpiecznie na rowerze - film profilaktyczny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE