Wiktoria Ciochanowska II Wicemiss Polski 2020

i

Autor: fot. Miss Ziemi Łomżyńskiej/Kinga Polkowska

Ogromne zainteresowanie konkursem. Znamy wyniki castingu Miss Ziemi Łomżyńskiej!

2021-02-24 13:32

Sporym zainteresowaniem cieszył się tegoroczny internetowy casting do konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2021. Swoich sił spróbowało ponad 120 dziewcząt z Łomży i regionu. Ilu z nich udało się przejść dalej? Kiedy poznamy finalistki konkursu? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Zespół Miss Ziemi Łomżyńskiej wstępnie wybrał 60 kandydatek. To te dziewczyny w najbliższym czasie, o ile sytuacja pandemiczna na to pozwoli, odbędą już bezpośrednie spotkania z jury. I to właśnie na tym spotkaniu podjęte zostaną decyzje, które z dziewczyn zostaną finalistkami konkursu.

"Tak dużego zainteresowania jeszcze nie było"

Do szóstej edycji konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej zgłosiła się rekordowa liczba dziewczyn, bo aż ponad 120 z Łomży i regionu. Spodziewałam się, że po krajowym sukcesie Wiktorii Ciochanowskiej zainteresowanych będzie sporo. Nie sądziłam jednak, że aż tak wiele - powiedziała nam Anna Kurządkowska-Kosińska, jedna z organizatorek wyborów miss. Przypomnijmy, że w tym roku casting trwał przez trzy tygodnie i odbywał się wyłącznie w formie online. 

Luksusowe, szybkie i drogie - nowe auta piłkarzy Real Madryt

Zrobimy większy finał

Już teraz wiadomo, że finały będą liczniejsze. Zespół MZŁ zwiększa liczbę finalistek, zarówno dorosłych, jak i nastolatek. Zakładam, że grupy mogą być liczniejsze o nawet dziesięć. Wszystko okaże się kiedy poznamy dziewczęta. Wiele zależy od samych dziewcząt. Jeśli nas oczarują i zainteresują udział w finale - murowany - dodaje Anna Kurządkowska-Kosińska.

Na razie nieznana jest data finału konkursu. Wszystko zależy od sytuacji w kraju. Być może gale uda się zorganizować już latem i wtedy poznamy nowe miss. Niewykluczone, że finały zostaną przełożone nawet na wrzesień.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!